Akademia Sztuk Pięknych

Uczelniane Centrum Przedsiębiorczości

Instytut Adama Mickiewicza ogłasza konkurs dla studentów polskich Akademii Sztuk Pięknych. Przedmiotem konkursu jest projekt graficzny kartki świątecznej zainspirowany wartościami chrześcijańskimi oraz polskim przywiązaniem do tradycji. Wpisując się w te wartości projekt powinien być nowoczesny i odznaczać się wysokimi walorami estetycznymi.

Kartka, która trafi do partnerów Instytutu Adama Mickiewicza na całym świecie to ważny element budowania marki polskiego designu na arenie międzynarodowej.

Projekty składać można do 12 listopada 2016 roku do godz. 10.00. Nadesłane prace oceni jury w składzie:

1. Przewodniczący Krzysztof Olendzki – Dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza
  2. Sprawozdawca: Agata Wolska – Instytut Adama Mickiewicza
  3. Członek: Angelika Gromotka – Brand Director STGU
  4. Członek: Jerzy Skakun, studio Homework
  5. Członek: Barbara Krzeska – Manager Projektu Design, Instytut Adama Mickiewicza

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 14 listopada 2016 roku. Autor zwycięskiej kartki otrzyma nagrodę w wysokości 1500 pln.

Dokładne wymogi konkursu w regulaminie.

regulamin_konkursu.docx

Źródło: https://iam.pl/pl/konkurs-dla-studentow-asp