,,Promethidion” pierwszym numerem studenckiego czasopisma Wydziału Rzeźby

W imieniu zespołu redakcyjnego ,,Promethidion” serdecznie zapraszam do zapoznania się z pierwszym numerem studenckiego czasopisma Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Inicjatywa powołania do życia czasopisma ,,Promethidion” wypływa z chęci podjęcia wielowątkowej dyskusji na temat sztuki, a przede wszystkim rzeźby uprawianej wśród profesorów, studentów oraz absolwentów Wydziału Rzeźby. Pragniemy przybliżyć społeczności akademickiej sylwetki wyróżniających się studentów wraz z prezentacją ich twórczości, sposobu rozumienia sztuki, ścieżek rozwoju oraz aktywności artystycznej w ramach studiów, jak i poza uczelnią.

Mamy nadzieję, że czasopismo będzie nie tylko ciekawą propozycją dla Wydziału Rzeźby, ale stanie się interesującym głosem naszego środowiska wydziałowego, z którym Państwo z przyjemnością się zapoznają.

Paulina Kotowicz

Kliknij na okładkę i pobierz czasopismo w formacie PDF

promethidion1