Fotoedytor

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce. Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie i edytowanie materiałów graficznych na potrzeby redakcji Podróże
  • Kontakt z agencjami i bankami zdjęć, negocjacja cen
  • Kontakt z fotografami
  • Dbanie o prawa autorskie
  • Archiwizacja zdjęć

Wymagania:

• Student ostatniego roku studiów lub osoba zaraz po studiach, najchętniej kierunek: fotografia
  • Portfolio fotograficzne będzie dużym plusem
  • Mile widziana znajomość prawa autorskiego
  • Możliwość pracy w wymiarze pół etatu
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

• Pracę na pół etatu
  • Umowę na czas określony – 15 miesięcy
  • Rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy|CV prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@grupazpr.pl
    W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.