Opiekun publiczności w instytucji kultury

Forma zatrudnienia: umowa o pracę (cały etat/niepełny etat), umowa zlecenie

Wymagania

• student kierunków artystycznych/humanistycznych (preferowane kierunki: historia sztuki, studia na ASP, kulturoznawstwo, socjologia, psychologia)
  • punktualność
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • szeroka wiedza dotycząca sztuki współczesnej
  • zainteresowanie aktualnymi trendami świata sztuki
  • komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania rozmowy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność płynnego i klarownego formułowania wypowiedzi

Zakres obowiązków

• opieka nad publicznością
  • udzielanie informacji dotyczących aktualnie prezentowanych wystaw (jej treść, zakres, biografie twórców) oraz merytorycznych odpowiedzi na pytania zwiedzających (zagadnienia związane z wystawami ale także dotyczące orientacji w przestrzeni galerii)
  • współpraca z zespołem podczas dodatkowych wydarzeń (wernisaże, konferencje, spotkania autorskie)

Oferujemy

• ciekawą, kreatywną pracę w jednej z najbardziej prestiżowych galerii sztuki współczesnej w Polsce
  • pracę w młodym, otwartym zespole
  • spotkania edukatorskie z kuratorami wystaw
  • możliwość zaangażowania się w pracę przy tworzeniu nowych wystaw
  • pakiet szkoleń
  • możliwość uczestniczenia w specjalnych wydarzeniach zamkniętych, organizowanych przez galerię

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem, opcjonalnie: certyfikaty językowe, referencje

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą e-mailową na adres: hr@klavo.pl z dopiskiem w tytule: praca – Opiekun publiczności Warszawa

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.