Program „Ty też jesteś przedsiębiorcą”

Zapraszamy Studentów do udziału w intensywnym i twórczym programie „Ty też jesteś przedsiębiorcą”.

W dniach 17-21 lipca 2017 zakwalifikowani do programu Uczestnicy wezmą udział w cyklu szkoleń i mentoringu.

Tematy szkoleń:

Storytelling oraz praca w zespole projektowym scenarzystów filmowych
Przedsiębiorcza postawa w biznesie i na rynku pracy
Techniki prezentacji
Wystąpienia publiczne
Konkurs – prezentujemy zespołowo pomysł/projekt przed jury

Zadaniem Uczestników podczas programu będzie wymyślenie scenariusza oraz planu realizacji krótkiego filmu o charakterze wirala. Dzięki pracy zespołowej nad realnym projektem Studenci dowiedzą się m.in.: jakich cech i aktywności wymaga się od przedsiębiorcy w biznesie oraz na współczesnym rynku pracy, poznają techniki twórczego rozwiązywania problemów, poznają specyfikę i metody pracy nad scenariuszem filmowym, tworzenia przekonujących prezentacji. Dowiedzą się także jak wykorzystać storytelling oraz techniki prezentacji i wystąpień publicznych w kontekście 1) autoprezentacji w biznesie – pozyskiwania inwestorów do swoich pomysłów oraz 2) autoprezentacji w rozmowach z pracodawcami.

Program prowadzony będzie przez doświadczonych trenerów – praktyków – w twórczej, wakacyjnej atmosferze drewnianego domku na warszawskim Jazdowie.

Pracować będziemy w 15-osobowej grupie pod okiem mentorów.

Zapisy poprzez formularz na stronie: kliknij

O projekcie można przeczytać na stronie kliknij

Więcej informacji udziela Filip Rostecki, email: filip@realiakariery.pl