Konkurs na logo XVI Międzynarodowego Kongresu Numizmatycznego

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne ogłasza Konkursu na projekt graficzny logo XVI Międzynarodowego Kongresu Numizmatycznego (XVI International Numismatic Congress)

Organizatorami XVI Międzynarodowego Kongresu Numizmatycznego, który odbędzie się w dniach 20-25 września 2021 roku w Warszawie są: Uniwersytet Warszawski, Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Narodowe w Krakowie oraz Polskie Towarzystwo Numizmatyczne, a patronuje mu Narodowy Bank Polski.

Prace można składać do dnia 29 września 2017 r. na adres: Polskie Towarzystwo Numizmatyczne, ul. Jezuicka 6/8, 00-281 Warszawa.
Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi do dnia 30 października 2017 r.

NAGRODY:
– jedna nagroda pierwszego stopnia wynosząca 4000 zł,
– dwie nagrody drugiego stopnia wynoszące po 1000 zł każda.

Prace oceni Komisja Konkursowa w skad, której weszli m.in. Prof. Lech Majewski, Katedra Komunikacji Wizualnej, Wydział Grafiki, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Kustosz Mariusz Knorowski, Kurator Muzeum Plakatu w Wilanowie.

Dodatkowe informacje wraz z Formularzem Zgłoszeniowym i Regulaminem Konkursu  znajdą Państwo na stronie: http://ptn.pl/2017/07/07/konkurs-logo-inc/