Ogólnopolski konkurs na polski eksponat do nowej Kwatery Głównej NATO

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zaprasza absolwentów artystycznych szkół wyższych oraz wydziałów architektury szkół wyższych do udziału w ogólnopolskim konkursie na wybór wykonawcy projektu polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO w Brukseli.

Polski eksponat, nawiązujący do tradycji Solidarności, będzie umieszczony na trawniku przed wejściem do Kwatery Głównej NATO.  Oferty konkursowe powinny zawierać wizualizację projektu eksponatu oraz szacunkową wycenę wykonania eksponatu, a także formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik do regulaminu.

Nagrodą główną w konkursie jest podpisanie przez Zwycięzcę konkursu umowy o wartości 50 000 zł brutto na projekt wykonawczy eksponatu (wraz z wizualizacją) oraz szczegółowy kosztorys wykonania eksponatu, zgodnie z informacją zawartą w regulaminie konkursu.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Oferty konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do regulaminu należy dostarczyć w terminie do dnia 15 września 2017 roku do godz. 12.00 na adres:

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej
al. J. Ch. Szucha 23
00-580 Warszawa

z dopiskiem: „Konkurs na projekt polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO”

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować do Ministerstwa Spraw Zagranicznych na adres mailowy: ddpk.sekretariat@msz.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Do pobrania:

Regulamin konkursu (pdf)

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem