Stwórz własny mural! Do udziału w konkursie zaprasza Levi’s

Wiecie, co łączy Jamie’ego Foxxa, Jimmy’ego Kimmela, Vanilla Ice’a i truckerkę Levi’sa? Wszystkie te żywe legendy kończą w tym roku 50 lat!

Tego, jak okrągłe jubileusze świętują przedstawiciele amerykańskiego przemysłu rozrywkowego, nawet nie chcemy sobie wyobrażać, natomiast Levi’s postanowił pójść w miasto. I to dosłownie, bo urodzinowy mural pojawi się na ulicach Warszawy, a jego autora wybierzemy w konkursie, którego mamy przyjemność być partnerem!

Na czym polega zadanie? Trzeba stworzyć rysunek/projekt zainspirowany kampanią z okazji 50. urodzin truckerki – okolicznościowy kolaż zdjęć znajdziecie poniżej. Co można wygrać? Zwycięski pomysł zawiśnie na ścianie przy ul. Brackiej (duża sprawa!), a autor nagrodzonej pracy otrzyma dodatkowo voucher na 2500 zł do wykorzystania w sklepach Levi’s.

Konkurs startuje dziś o 12:00, a wasze prace – możecie je wysyłać WeTransferem na adres mural@newonce.net do 29.09 – zostaną ocenione przez jury w składzie: Piotr Ruszkowski z GoodLooking Studio, Mih Michalski (CEO newonce.net) oraz Mariya Belitskaya – marketing director Levi’s na Europę Wschodnią. Wszystkie potrzebne materiały (i regulamin konkursu) możecie pobrać tutaj: plik .aiplik .pdfplik .psd . Uwaga: każde poprawnie wysłane zgłoszenie potwierdzamy mejlem zwrotnym, jeśli nie dostałeś/aś wiadomości od nas, wyślij swoją pracę raz jeszcze! Fingers crossed!

Strona konkursu – kliknij