Konkurs na identyfikację wizualną Banku “Pomaluj nas na nowo”

BOŚ Bank Ogłasza Konkurs na Identyfikację wizualną Banku pod hasłem „Pomaluj nas na nowo”. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób zajmujących się działalnością̨ plastyczną – studentów uczelni plastycznych, grafików, osób zajmujących się na co dzień reklamą.

Zadaniem konkursowym jest przedstawienie komunikatu reklamowego uwzględniającego:

• kreację wizualną (zdjęcie, ilustracja, dodatkowe elementy graficzne) oraz copywriting
    (hasła reklamowe) dla 2 grup klientów: indywidualnych oraz Małych i Średnich firm
  • logo Banku – Organizator dopuszcza lifting aktualnego logo Organizatora
  • wizerunek Banku, charakter prowadzonej działalności i misję.

Nagrodą w Konkursie jest Tablet graficzny LCD WACOM CINTIQ 22HD (DTK-2200).

Termin dostarczenia Prac konkursowych upływa 31 października 2017 r. o godz. 16:00.
Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do 24 listopada 2017 r.

BOŚ Bank
Z korzyścią dla Ciebie i świata, w którym żyjesz

Brief

Strona konkursu – kliknij