oferta pracy – Graphic Designer spec. Branding

kto_ Graphic Designer spec. Branding
gdzie_ Łódź @ I LIKE ART – http://ilikeart.pl
obowiązki_
– projektowanie identyfikacji wizualnych
– przygotowywania materiałów do druku
wymagania/znajomość_
– Adobe Illustrator
– Adobe InDesign
– Adobe Photoshop
– Znajomość zasad projektowania, typografii, brandingu
oferujemy_
– Pensja zależna od doświadczenia i zakresu umiejętności (od 2500 – 3500 netto)
– Pracę z świetnymi klientami
– Różnorodne projekty
– Klimatyczne biuro w kamienicy w centrum Łodzi
– W pełni wyposażoną kuchnię, nielimitowana kawa, yerba etc.
– Praca na komputerach Mac, Adobe CC
– Miłą atmosferę, możliwość rozwoju i awansu.
Jeżeli uważasz, że Twoje umiejętności są zbyt niskie na podjęcie pracy, zapraszamy Cię
na miesięczny staż. Już w jego trakcie oboje stwierdzimy czy podpisujemy umowę czy
kontynuujemy staż i dołączysz do nas po zdobyciu większej wiedzy.
Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o wypełnienie formularza:
→ http://ilikeart.pl/kariera