Płatny staż lub praca dla projektanta segmentu premium

Chcesz spróbować swoich sił w realizacji unikatowych mebli dla prestiżowych  inwestycji w najlepszych lokalizacjach w całym kraju?
Otwierający się na polskim rynku fundusz nieruchomościowy rekrutuje  pracowników i stażystów do działu odpowiadającego za realizację  ekskluzywnych hoteli butikowych. Obecnie poszukujemy studentów na płatne
staże oraz absolwentów do długoterminowej współpracy w zakresie
projektowania mebli segmentu premium.

Zakres obowiązków:
1. Wykonywanie rysunków wykonawczych mebli
2. Przygotowywanie wizualizacji 3D tworzonych produktów oraz  specyfikacji wykonawczej
3. Pomoc w procesie wdrożenia projektu – udział w doborze technologii i materiałów, pozyskiwanie podwykonawców i dostawców niezbędnych  materiałów
4. Opracowywanie materiałów graficznych/promocyjnych
Wymagania:
1. Wykształcenie kierunkowe (absolwent lub student ostatnich lat
kierunków: wzornictwo przemysłowe, architektura wnętrz, grafika lub  pokrewnych)
2. Biegła znajomość programów do projektowania oraz tworzenia  wizualizacji 3D
3. Znajomość aktualnych trendów w designie
4. Dyspozycyjność, terminowość, rzetelność
5. Zaangażowanie oraz kreatywne nastawienie do pracy

Oferujemy:
1. Unikalną możliwość szybkiego rozwoju zawodowego dzięki:
a. możliwość współtworzenia projektów do przestrzeni z segmentu premium, mebli o najlepszym designie wykonanych z najwyższej jakości materiałów
b. współpracę z renomowanymi biurami architektonicznymi z całego kraju
c. współpracę z międzynarodowymi markami hotelowymi
2. Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od efektów pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego (dla najlepszych kandydatów istnieje możliwość przedłużenia współpracy w formie umowy o pracę)
3. Negocjowalne godziny pracy
4. Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@podgórna7.pl