Konkurs na okładkę magazynu „Teraz Polska”

Trwa kolejna edycja konkursu na okładkę magazynu „Teraz Polska”. Prace można przesyłać do 11 listopada (do końca dnia). W załączniku przesyłam grafikę konkursową. Będę wdzięczna za pomoc w rozpowszechnieniu informacji i przypomnienie studentom o konkursie, np. poprzez zamieszczenie komunikatu w Państwa mediach społecznościowych.

Konkurs adresowany jest do studentów wyższych szkół artystycznych oraz wydziałów o profilu artystycznym innych szkół wyższych. Nagrodą główną jest publikacja zwycięskiego projektu w formie okładki kwartalnika „Teraz Polska” Nr 4/2017 oraz nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł. Temat projektu okładki powinien być zgodny z przesłaniem pisma, propagującego postawy pro-obywatelskie, nowoczesny patriotyzm oraz Polskę, jej gospodarkę, naukę i kulturę.

Dotąd okładki magazynu projektowali: Jan Sawka, Andrzej Pągowski, Waldemar Świerzy, Ryszard Kajzer, Henryk ChylińskiPiotr Młodożeniec, Rosław SzayboMichał Batory, Rafał Olbiński czy Edward Dwurnik. Od 4 lat redakcja zaprasza także młodych twórców do prezentacji swoich prac, rezerwując dla nich raz w roku miejsce na okładce.

Więcej informacji: http://www.terazpolska.pl/pl/a/Konkurs-Zaprojektuj-okladke-magazynu