Oferta pracy – projektant odzieży dziecięcej i dodatków odzieżowych

Firma o międzynarodowym zasięgu i właściciel marki Don Vittorio poszukuje:
Projektant odzieży dziecięcej i dodatków odzieżowych
Miejsce pracy: do ustalenia

Dzisiejszy dzień …

to dzień w którym chcemy zburzyć wszelkie trendy i zahamowania, to dzień w którym decydujemy o powstaniu najbardziej szałowej i „odjechanej” kolekcji dla maluchów wykorzystując naturę i możliwości technologiczne, to dzień, w którym to TY będziesz miał/a okazję zapoczątkować coś nowego, to dzień, w którym my dajemy hasło TY kreujesz.
Przyświeca nam myśl, że tylko przełamanie wszelkich barier da szansę na wielki sukces. Chcemy tych, najlepszych, tych którzy wiedzą, że ogranicza ich tylko ich własny umysł, tych których pomysły zaskakują ich samych. Chcesz do nas dołączyć musisz wyłamać się z trendów i konwenansów oraz dać z siebie pełnie wyobraźni przeplataną szaleństwem …

Opis Stanowiska
Przygotowywanie kolekcji odzieży dziecięcej spełniającej oczekiwania rynkowe oraz funkcjonalne, w odniesieniu do założeń tematycznych firmy uzupełnionej o komplet dodatków odzieżowych.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe;
• Bardzo dobra znajomość trendów w modzie i grafice;
• Własne spojrzenie na projekt przeplatane wysoką wyobraźnią;
• Znajomość programów graficznych oraz projektowych;
• Umiejętności plastyczne;
• Znajomość języka angielskiego lub/i hiszpańskiego,
• Kreatywność i poczucie estetyki,
• Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji,
• Znajomość zasad kroju i szycia,
• Wykonywanie dokumentacji technicznej projektów, komentarzy otrzymanych próbek według
określonych standardów oraz ocena wzoru pod kątem dopuszczenia do produkcji,
• Opracowanie katalogów jakości i akcesoriów oraz kontrola procesów produkcyjnych,

Oferujemy:
• Stabilne miejsce zatrudnienia,
• Możliwość ciągłego rozwoju i kształcenia,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
• Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
• Pakiet socjalny /wakacje w Andaluzji/,
Prosimy o przesłanie na praca@donvittorio.es swojego CV oraz Portfolio. W tytule wiadomości proszę wpisać „Projektant odzieży dziecięcej”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie
danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”