Junior graphic designer [część etatu]

O nas: W Generatorze Pomysłów prowadzimy programy rozwojowe (szkolenia, warsztaty, coaching) dla biznesu. Każdy z nich jest inny, dlatego z nami wzbogacisz swoje portfolio o nowe, różnorodne projekty i zdobędziesz doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym. Dodatkowo zyskasz nieograniczony dostęp do unikalnych rezultatów burz mózgów w zespole GP!

Co oferujemy?

• Różnorodność realizowanych projektów, rozwijanie kompetencji współpracy kreacji z biznesem w sprzyjającym środowisku
  • Wynagrodzenie 700-1000 PLN netto
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pliki robocze grafik mogą być punktem wyjścia Twoich autorskich projektów
  • Duże pole do realizowania swoich pomysłów – jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania
  • Dobrą atmosferę i zespół z poczuciem humoru

Twoje zadania:

• Przygotowywanie projektów materiałów szkoleniowych (grafiki, handouty)
  • Grafiki do materiałów reklamowych (np.: kubki, smycze, kartki świąteczne)
  • Grafiki do reklam digitalowych
  • Elementy layout’u naszej strony firmowej
  • Czas i dyspozycyjność: praca w większości zdalna, czasowy odpowiednik max. połowy etatu

Kompetencje, na których nam zależy:

• Obsługa programów: InDeisgn, Ilustrator, mile widziany Photoshop
  • Umiejętność pracy w oparciu o predefiniowane projekty graficzne
  • Samodzielność, organizacja własnej pracy

Jeśli myślisz, że to coś dla Ciebie:

Na odpowiedzi i CV czekamy do 15-go grudnia 2017.

*Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, DZ.U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883).”